MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bergère 5784098
nr 578 4098
Bergère
sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.100 kr
måndag 20 april 2009
2.500 kr
2.600 kr
3.000 kr
4.000 kr